Portale społecznosciowe

Portale społecznosciowe

Postprzez Prosiak » So gru 05, 2015 19:08

W sumie to strona i pozytywna i negatywna... Negatywna, bo udostępniamy o sobie wiadomości niejednokrotnie bez zastanowienia i niestety tracimy nad tym kontrolę, pozytywna, bo można znaleźć dawno nie widzianych znajomych czy ciekawe oferty. Gdyby nie pewien portal społecznościowy, nie dowiedziałabym się, że koleżanka z klasy mieszka z mężem w Brazylii - dochodziły do mnie sygnały, że ta czy owa osoba, mieszka poza granicami kraju. Ale przeważnie, były to Niemcy, Anglia, Dania, Szwecja czy Norwegia. Nie mniej Brasil... :D Byłam w szoku... Kolejna sprawa, to oferty takie jak można znaleźć na stronach firmowych takich jak szkolaquadoq.pl, czy jasiowyzakatek.pl Oba miejsca poznałam dzięki portalowi, W przypadku obu stron gdyby nie ich opisy i opinie na portalu tobym tam nie pojechała. A bawiłam się świetnie...I tą są dla mnie pozytywne strony sieci...
Prosiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): So gru 05, 2015 17:27

Postprzez » So gru 05, 2015 19:08

 

Re: Portale społecznosciowe

Postprzez Adamowski » So kwi 30, 2016 01:31

Co do szkoły quadów, to też poznałem ich poprzez facebook'a i to co prezentowali na swoim profilu, oraz przeczytane tam komentarze też mnie skłoniły do skorzystania z oferty.Nie żałuję...
Adamowski
 

Re: Portale społecznosciowe

Postprzez grazka » Wt sty 16, 2018 14:28

Zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu spędzasz w sieci ? Niby wchodzimy na chwilkę a mijają godziny, dzięki temu tracimy czas na co moglibyśmy przeznaczyć na coś pożytecznego. Jak przestać jednak marnować czas ? Może warto skorzystać z wskazówek w tym poradniku ? http://www.wiwar.pl/jak-przestac-marnowac-czas/
grazka
 
Posty: 26
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 10:22

Re: Portale społecznosciowe

Postprzez atencjusz » Śr mar 07, 2018 14:46

Portale społecznościowe ciągle się rozwijają i będą tylko zyskiwały na popularności :wink:
Stylowe lampki mosiężne nadają pomieszczeniu niesamowity charakter.
atencjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr mar 07, 2018 14:38

Re: Portale społecznosciowe

Postprzez kastot » Pn kwi 23, 2018 10:17

Takie portale szybko się rozwijają i codziennie przybywa bardzo dużo nowych użytkowników ;)
kastot
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn kwi 23, 2018 10:04

Re: Portale społecznosciowe

Postprzez Oliwier » Pt cze 29, 2018 21:03

W moim przyadku uważam że to zwykłe zjadacza czasu i tyle
Oliwier
 
Posty: 4
Dołączył(a): So gru 05, 2015 17:26

Re: Portale społecznosciowe

Postprzez halinka11 » Śr wrz 26, 2018 06:25

dla mnie osobiscie portale to duzy plus, jest to poniekad duze kompendium wiedzy i ulatwienie dla zycia, chocby ulatwienie komunikacji.
halinka11
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz lip 19, 2018 06:50

Re: Portale społecznosciowe

Postprzez pink56 » Śr wrz 26, 2018 06:33

portale ulatwiaja komunikacje i wiele innych rzeczy ktore normalnie musielismy sami dotychczas zalatwiac
pink56
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr wrz 26, 2018 06:31

Re: Portale społecznosciowe

Postprzez kabix179 » Śr paź 31, 2018 11:24

Dziś pewnym typem portali społecznościowych są blogi. Podsyłam Wam bardzo ciekwy blog, na którym mozna sobie ćoś poczytać i pokemntować. Serdecznie polecam :) Tutaj link http://jestempiekna.pl
kabix179
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr cze 27, 2018 21:03

Re: Portale społecznosciowe

Postprzez młodziak » Pt mar 01, 2019 03:19

Blogi już nie mają takiego potencjału co kiedyś. Dziś przyszłością są właśnie media społecznościowe, gdyż liczba użytkowników, która korzysta z nich każdego dnia jest mega duża. Z tego co widziałem ostatnio na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/wysokie-loty-czyli-flirt-branzy-lotniczej-z-social-media,110.html to nawet w "ciężkich" branżach można osiągnąć sukces i przyciągnąć klientów do naszej firmy. Wszystko zależy od podejścia i działań jakie wykonamy ;) Sukces może być na prawdę blisko ;)
młodziak
 

Postprzez » Pt mar 01, 2019 03:19

 

Następna strona

Powrót do Pozytywna strona sieci



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron