Ginekolog

Ginekolog

Postprzez oeyo » Wt lis 16, 2021 20:28

Dziewczyny, do kogo polecacie pójść!?
oeyo
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt lis 16, 2021 20:20

Postprzez » Wt lis 16, 2021 20:28

 

Re: Ginekolog

Postprzez len » Cz lis 25, 2021 07:19

To jest bardzo ważny wybór. Ja od pierwszej wizyty chodzę do tego samego ginekologa, jest to ginekolog Antoni Kubiak, który obecnie przyjmuje w gabinecie na ulicy Szarych szeregów w Koninie, ale jak zaczynałam do niego chodzić, to przyjmowała jeszcze na ulicy Kleczewskiej. Lekarzem jest bardzo dobrym, ma profesjonalne podejście do pacjentek, co mocno doceniłam już na pierwszej wizycie, gdzie nie czułam się skrępowana. Ogólnie to ginekolog, który doradził mi dobrą, dopasowana do moich potrzeb antykoncepcję, wykonuje usg piersi, no i jak mu powiedziałam, że staramy się z mężem o dziecko, to poinstruował mnie na temat odstawienia antykoncepcji, różnych innych rzeczy. Zawsze bada dokładnie, poprowadził również moją ciążę, bo jest położnikiem. Wszystkie usg miałam robione regularnie, badania prenatalne były wykonywane, do tego usg genetyczne, które na szczęście wyszło w porządku. Dziecko urodziło się zdrowe i głośno płaczące hahaha :).
len
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr lis 24, 2021 20:19

Re: Ginekolog

Postprzez klepsydra » Pn lis 29, 2021 19:55

Ja mam sprawdzonego ginekologa juz od wielu lat. Kilka miesiecy temu zglosilam sie do niego po antykoncepcje no i dopasował mi tabletki Drovelis. Jak dla mnie super, bo ani nie przytylam, ani libido nie spadło, ogolnie zadnych skutków ubocznych nie widze u siebie
klepsydra
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pn gru 28, 2020 07:56

Postprzez » Pn lis 29, 2021 19:55

 


Powrót do Damskie rozmówki



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron