Chrzciny- lokal i organizacja

Chrzciny- lokal i organizacja

Postprzez grazka » Pt lip 27, 2018 08:39

Witajcie,powiedzcie mi jak w tych czasach urządza się chrzciny dla dziecka? Ile osób się zaprasza i kogo konkretnie - najbliższą rodzinę? Przyjęcie robi się częściej w restauracji czy domu? Bo ja już nawet pomyślałam o restauracji Akademia. Jak to jest z alkoholem? Ja wolałabym, by go nie było - ewentualnie jakieś winko do obiadu. Jakąś muzykę się organizuje? I ile takie przyjęcie trwa? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
grazka

Postprzez » Pt lip 27, 2018 08:39

Re: Chrzciny- lokal i organizacja

Postprzez Bolka » So lip 28, 2018 09:38

Skoro jesteśmy przy temacie Chrztu Świętego - co Waszym zdaniem najlepiej kupić z takiej okazji na prezent? Czy według Was złota, kolekcjonerska moneta z motywem religijnym będzie odpowiednia? Znalazłam taki pomysł w jednym z artykułów na stronie http://www.skarbnicanarodowa.net.pl/ i mówiąc szczerze, sama nie wiem co mam o tym myśleć... lepszy będzie taki własnie sentymentalny prezent, czy coś praktycznego?
Bolka

Postprzez Anakonda89 » N sie 19, 2018 18:55

Wraz z mężem również zastanawialiśmy się, gdzie wyprawić chrzciny naszego maleństwa, doszliśmy do wniosku, że będzie to restauracja Bubbles w Warszawie, choć tylko zapraszamy najbliższą rodzinę, ale mamy zbyt małe mieszkanie. Słyszeliśmy naprawdę dużo dobrych słów na temat tej restauracji. Myślicie, że to dobry wybór?
Anakonda89

Postprzez melike » So wrz 08, 2018 06:01

Pięknym miejscem na przyjęcie z okazji chrztu będzie restauracja Na Skrajnej http://naskrajnej.pl/. Jest pięknie położona, wokół mają ogród, gdzie również organizują przyjęcia. Idealna lokalizacja na imprezę z okazji chrztu. Do tego serwują świetną kuchnię polską. Sprawdź. Myślę, że Ci się spodoba.
melike

Postprzez piegowatta » N wrz 23, 2018 20:07

Na chrzcinach najważniejsze są oczywiście prezenty :D Jeżeli wybieracie się na taką imprezę to musicie kupić jakiś fajny prezent dla maluszka. Macie już jakiś na to pomysł? Jeżeli nie to w sklepie Nodik jest całkiem sporo fajnych propozycji na takie okazje. Możecie śmiało postawić na coś dla rodziców, czyli np. porządny wózek, fotelik, do dziecka, może elektroniczną nianie. Oczywiście świetnie na chrzciny sprawdzą się zabawki, najelepiej oczywiście zabawki edukacyjne. Ja takie raczej staram się wybierać gdy robie zakupy dla dzieci
piegowatta

Postprzez Elly6 » So paź 20, 2018 06:12

Jeśli chodzi o Warszawę to ja mogę Polną Róże polecić :) my tam robiliśmy już chrzciny 2 razy i naprawdę wszystko super. Jedzenie bardzo smaczne, spore porcje, no i wszystko świeże !
Elly6

Postprzez » So paź 20, 2018 06:12

Powrót do Damskie rozmówki